FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Ślubny album ze zdjęciami stanowi jedną z kluczowych pamiątek z najpiękniejszego dnia w Waszym życiu. Oferujemy Państwu precyzyjnie dopracowany fotoreportaż będący pełną dokumentacją z dnia ślubu . Niepowtarzalne zdjęcia ślubne, będą stanowiły wyjątkową pamiątkę zarówno z przygotowań do ceremonii ślubnej, jak i z przyjęcia weselnego. Doświadczony fotograf ślubny specjalizujący się również w sesjach plenerowych z pełnym profesjonalizmem uchwyci wyjątkowe emocje i pozwoli Wam zatrzymać w kadrach te magiczne chwile.

Staram się by moje fotografie były na najwyższym poziomie i dokładam wszelkich starań, aby spełniać Państwa oczekiwania. Zdaje sobie sprawę, jak wielką wagę dla Młodej Pary ma upamiętnienie zawarcia związku małżeńskiego oraz świadomy wybór fotografa ślubnego. Dlatego zachęcam do zapoznania się z efektami mojej pracy dostępnymi w galerii lub zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie w siedzibie naszej firmy. Fotografuję zarówno na terenie miasta Łódź jak i całej Polski.

Fotografia ślubna, którą Wam oferuję, to kreatywna forma fotoreportażu, która pozwala zatrzymać w kadrach Wasz dzień, Wasze chwile, Wasze emocje w niebanalnym stylu. Wiem, jak bardzo każdej Młodej Parze zależy na wyjątkowych zdjęciach ślubnych, dlatego ze swojej strony dokładam wszelkich starań, abyście mogli ponownie przeżyć wybuch euforii, oglądając końcowy efekt mojej pracy.

Oferuję Wam precyzyjnie dopracowany fotoreportaż będący pełną dokumentacją z dnia ślubu w formie foto książki lub albumu tradycyjnego. Niepowtarzalne zdjęcia ślubne, będą stanowiły wyjątkową pamiątkę zarówno z dnia ślubu jak i z sesji plenerowej. Z pełnym profesjonalizmem uchwycę wyjątkowe emocje i pozwolę Wam zatrzymać w kadrach magiczne chwile.

Wszystkie pary chcące zapoznać się bliżej z ofertą zapraszam na niezobowiązujące spotkanie.

TELEFON: 606 338 029