Fotograf ślubny Łódź

O mnie

Fotografią zajmuję się od dawna i chcąc podzielić się swoją pasją z jak najszerszym gronem osób zdecydowałem, że fotografia ślubna stanie się moja główną specjalizacją. Dzień ślubu jest zawsze przepełniony emocjami i adrenaliną. Dlatego chciałem pomóc Młodej Parze zatrzymać te wyjątkowe chwile w kadrach.
W mojej ofercie znajdziecie opcję fotoreportażu, który umożliwi uchwycić najpiękniejsze kadry z najszczęśliwszego dnia w Waszym życiu. Starannie obmyślam strategię, by wszystkie wykonane przeze mnie zdjęcia ślubne był kolejną ciekawą historią, gwarantuję ciekawe ujęcia i niezapomniane chwile uchwycone na kolorowych i czarno-białych prostokątach w księgach pamięci, które pozwalają stworzyć zaufani i niezawodni dostawcy.W swojej pracy korzystam z profesjonalnego sprzętu, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającej pary.
Fotoreportaż ślubny w moim wykonaniu obejmuje przygotowania do ślubu, ceremonię ślubną, przyjęcie weselne i plener ślubny oraz uwzględnia wszelkie elementy, które zapragniecie w nim ująć.

Jako doświadczony fotograf ślubny pragnę podzielić się z państwem efektami mojej pracy w portfolio. Obejmuje ono między innymi fotografię reklamową przybliżającą ogółowi produkt, markę, zaznajamia z usługami firm i przedstawia środowisko ich pracy.
Zapraszam do zapoznania się z ofertą oraz moim portfolio.

Partnerzy:

Fotografia ślubna Fotograf ślubny